Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Ta-da!

Typ: Dystans
Zasięgowy atak podstawowy. • Zadaje 52 (+55%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak2/10
  • Wytrzymałość5/10
  • Mobilność8/10
  • Moc umiejętności4/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Ferocious Flight

Za każdego wroga trafionego przez Maco Fly, Maco zyskuje 30/50/70/90/110 (+12%)(+1%) dodatkowej tarczy, a czas odnowienia umiejętności jest skrócony o 1 s. Efekt ten działa również na jednostki niebędące bohaterami, ale jest osłabiony o 80%.

Longshot

Obrażenia Maco Sparkle skalują się liniowo w zależności od przebytego dystansu, od 100% do 200% obrażeń.

Shatterbloom

Maco Strike tworzy w miejscu wybuchu pole leczące, które leczy za 20/30/40 (+4%) co 0,25 s przez 5 s.

Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)650114619002826
Mana3605347991125
Moc fizyczna (PP)52.067.190.1118.3
Pancerz fizyczny28.047.075.8111.3
Pancerz magiczny29.033.540.248.5
Prędkość ruchu660660660660

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

650

poziom 1 · od 650 do 2826

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

832

redukcja 21.9% · pancerz 28.0

Efektywne HP · magiczne

839

redukcja 22.5% · pancerz 29.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Maco z innymi