Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Orb

Typ: Dystans
Atak podstawowy dystansowy. • Zadaje 52 (+80%) obrażeń fizycznych. • Ataków na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak3/10
  • Wytrzymałość3/10
  • Mobilność2/10
  • Moc umiejętności3/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Circuit Reset

Udzielenie tarczy bohaterowi za pomocą Alacrity skraca aktualne czasy odnowienia jego umiejętności o 1,5 s.

Essence Nullifier

Obrażenia od maksymalnie naładowanego Serenity wysysają również 10 (+3/4.5/6/7.5/9% aktualnej many celu) many, zadając jej równowartość jako obrażenia nieuchronne.

Sacrosanct

Użycie Reversal of Fortune na sojuszniczym bohaterze natychmiast tworzy w miejscu celu Consecrated Ground na aktualnym poziomie.

Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)650113118612758
Mana3605628681244
Moc fizyczna (PP)52.065.886.7112.3
Pancerz fizyczny30.049.879.8116.7
Pancerz magiczny29.033.540.248.5
Prędkość ruchu670670670670

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

650

poziom 1 · od 650 do 2758

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

845

redukcja 23.1% · pancerz 30.0

Efektywne HP · magiczne

839

redukcja 22.5% · pancerz 29.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Muriel z innymi