Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Clobber

Typ: Wręcz
Atak podstawowy wręcz. • Zadaje 63 (+85%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak3/10
  • Wytrzymałość8/10
  • Mobilność1/10
  • Moc umiejętności6/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Nightmare Extractor

Użycie umiejętności skraca czas odnowienia Extract o 20%.

Nightstalker

Dodatkowa prędkość ruchu z Eclipse jest zwiększona do 70%/120%/200%.

Dreadful Roots

Jeśli Abduct trafi w teren, Mourn przyciąga się do niego.

Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)695120719842939
Mana3204837301034
Moc fizyczna (PP)63.080.8107.9141.2
Pancerz fizyczny33.050.476.9109.5
Pancerz magiczny33.039.649.661.9
Prędkość ruchu695695695695

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

695

poziom 1 · od 695 do 2939

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

924

redukcja 24.8% · pancerz 33.0

Efektywne HP · magiczne

924

redukcja 24.8% · pancerz 33.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Mourn z innymi