Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

The Ionizer

Typ: Dystans
Atak podstawowy z dystansu. • Zadaje 57 (+40%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak1/10
  • Wytrzymałość3/10
  • Mobilność5/10
  • Moc umiejętności3/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Photon Efficiency

Photon Disruptor zadaje o 10% więcej obrażeń, a jego czas odnowienia jest skrócony o 15%, gdy trafi bohatera.

Polarity Strike

Ion Strike zapewnia również sojuszniczym bohaterom tarczę o wartości 200/350/500 (+50%)(+15% brakującego zdrowia celu) na 3.5 s.

Nothin' But Net

Stasis Bomb zapewnia +25 złota i +2 mocy magicznej, gdy zada obrażenia bohaterowi.

Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)685121620223014
Mana4255727961071
Moc fizyczna (PP)57.075.6103.9138.6
Pancerz fizyczny26.046.978.7117.8
Pancerz magiczny29.033.540.248.5
Prędkość ruchu670670670670

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

685

poziom 1 · od 685 do 3014

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

863

redukcja 20.6% · pancerz 26.0

Efektywne HP · magiczne

884

redukcja 22.5% · pancerz 29.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Dekker z innymi