Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Kiba

Typ: Wręcz
Podstawowy atak w zwarciu. • Zadaje 47 (+80%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak3/10
  • Wytrzymałość2/10
  • Mobilność6/10
  • Moc umiejętności8/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Allegro

Czas odnowienia Rushing Beat jest o 20% krótszy.

Crescendo

Ostatni podstawowy atak Shinbi w jej serii zadaje obrażenia magiczne i 15 (+35%)(+30%) dodatkowych obrażeń.

Encore

Jeśli cel zginie podczas otrzymywania obrażeń od All-Kill, czas odnowienia zostaje zresetowany.

Społeczność

Buildy: Shinbi

Wszystkie buildy: Shinbi
Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)695121420032973
Mana4205758111100
Moc fizyczna (PP)47.061.082.1108.2
Pancerz fizyczny35.055.586.7125.1
Pancerz magiczny33.039.649.661.9
Prędkość ruchu700700700700

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

695

poziom 1 · od 695 do 2973

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

938

redukcja 25.9% · pancerz 35.0

Efektywne HP · magiczne

924

redukcja 24.8% · pancerz 33.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Shinbi z innymi