Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Crunch

Typ: Wręcz
Podstawowy atak wręcz. • Zadaje 65 (+80%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak5/10
  • Wytrzymałość5/10
  • Mobilność5/10
  • Moc umiejętności7/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Combo Crunch

Zadanie obrażeń za pomocą Cross Crunch zapewnia 7.5% całkowitej prędkości ataku na 3 s. Efekt kumuluje się do 4 razy.

Lunge Crunch

Forward Crunch ma o 15% większy zasięg.

Falcon Crunch

Wzmocniony Right Crunch zadaje o 20% więcej obrażeń i wyrzuca Cruncha 4x wyżej, jeśli zostanie użyty w powietrzu. Gdy to nastąpi, czas odnowienia umiejętności jest o 25% dłuższy.

Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)700124620773097
Mana3405538771275
Moc fizyczna (PP)65.079.7102.1129.6
Pancerz fizyczny38.060.594.6136.6
Pancerz magiczny33.039.649.661.9
Prędkość ruchu700700700700

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

700

poziom 1 · od 700 do 3097

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

966

redukcja 27.5% · pancerz 38.0

Efektywne HP · magiczne

931

redukcja 24.8% · pancerz 33.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Crunch z innymi