Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Jolt

Typ: Dystans
Zasięgowy atak podstawowy. • Zadaje 52 (+60%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak1/10
  • Wytrzymałość3/10
  • Mobilność5/10
  • Moc umiejętności8/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Ghost in the Machine

Po wykonaniu zrywu z Erase Vector, stajesz się niewidzialny na 1 s.

RAM

Zyskaj 5 mocy magicznej i 25% bazowej regeneracji many przy udziale w zabójstwie. Efekt kumuluje się w nieskończoność. Przy 3 ładunkach zyskujesz 5% prędkości ruchu. Po śmierci tracisz 50% ładunków (zaokrąglone w górę).

Dox

Zastąp swój talizman przedmiotem Dox, który zapewnia ci 5% zwiększonej mocy magicznej i 15% zwiększonej maksymalnej many. Aktywacja pozwala ci widzieć pobliskich wrogich bohaterów w promieniu 3000 jedn. przez 4 s.

Społeczność

Buildy: Neon

Wszystkie buildy: Neon
Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)650117319682945
Mana405525708932
Moc fizyczna (PP)52.064.884.2108.1
Pancerz fizyczny24.042.670.9105.6
Pancerz magiczny29.033.540.248.5
Prędkość ruchu660660660660

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

650

poziom 1 · od 650 do 2945

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

806

redukcja 19.4% · pancerz 24.0

Efektywne HP · magiczne

839

redukcja 22.5% · pancerz 29.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Neon z innymi