Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Sophia & Marie

Typ: Wręcz
Podstawowy atak wręcz. • Zadaje 64 (+75%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak1/10
  • Wytrzymałość2/10
  • Mobilność5/10
  • Moc umiejętności8/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Blood Well

Udziały w zabójstwach przyzywają kałużę krwi z 18 ładunkami na 120 s. Stojąc w kałuży, Countess zużywa ładunek, aby co 0,25 s przywrócić 2% maks. zdrowia i 2,5% maks. many.

Sanguine Slash

Blade Siphon zadaje o 20% więcej obrażeń i leczy o 50% więcej przeciwko odizolowanym celom.

Shadow Echo

Powtarza efekt obrażeń umiejętności Shadow Slip w twojej obecnej lokalizacji podczas zamiany miejsc z Cieniem.

Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)685119719742929
Mana3806139661400
Moc fizyczna (PP)64.081.4107.9140.5
Pancerz fizyczny33.050.176.0107.8
Pancerz magiczny37.042.851.662.5
Prędkość ruchu695695695695

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

685

poziom 1 · od 685 do 2929

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

911

redukcja 24.8% · pancerz 33.0

Efektywne HP · magiczne

938

redukcja 27.0% · pancerz 37.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Countess z innymi