Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Refibrillator

Typ: Dystans
Podstawowy atak dystansowy. • Zadaje 46 (+55%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0. • Zadaje 12.6 (+12%) (+0.6 per Level) obrażeń magicznych przy trafieniu przez 3s.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak4/10
  • Wytrzymałość2/10
  • Mobilność1/10
  • Moc umiejętności6/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Disc Of Demise

Ricochet odbija się o 25% dalej, a każde trafienie skraca jego obecny czas odnowienia o 6%, co jest zwiększone do 12% w przypadku bohaterów.

Heal Matrix

Infuse ma teraz 2 ładunki, ale leczy o 15% mniej.

Terminal Treatment

Obrażenia przy trafieniu Refibrillator zwiększają się o 0-25% w zależności od brakującego zdrowia celu.

Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)670118919782948
Mana3204757111000
Moc fizyczna (PP)46.059.279.2103.8
Pancerz fizyczny26.045.474.8111.0
Pancerz magiczny29.033.540.248.5
Prędkość ruchu665665665665

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

670

poziom 1 · od 670 do 2948

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

844

redukcja 20.6% · pancerz 26.0

Efektywne HP · magiczne

864

redukcja 22.5% · pancerz 29.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Zinx z innymi