Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Pulse Bolt

Typ: Dystans
Atak podstawowy z dystansu. • Zadaje 54 (+55%) (+15%) obrażeń fizycznych. • Ataków na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak1/10
  • Wytrzymałość3/10
  • Mobilność2/10
  • Moc umiejętności2/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Psychic Support

Essence Catalyst przywraca również manę połączonego sojusznika o (+12% brakującej many celu) w czasie trwania.

Kindred Surge

Hyperflux zapewnia 10% więcej prędkości ruchu i (+1,2% ) regeneracji zdrowia na czas trwania.

Final Flash

Energy Lance jest o 30% krótszy, ale zadaje o 20/30/40/50/70% więcej obrażeń.

Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)660115219002819
Mana3204837301034
Moc fizyczna (PP)54.071.097.0128.8
Pancerz fizyczny26.045.474.8111.0
Pancerz magiczny29.033.540.248.5
Prędkość ruchu665665665665

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

660

poziom 1 · od 660 do 2819

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

832

redukcja 20.6% · pancerz 26.0

Efektywne HP · magiczne

851

redukcja 22.5% · pancerz 29.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Phase z innymi