Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Drumclubs

Typ: Wręcz
Podstawowy atak wręcz. • Zadaje 60 (+100%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak2/10
  • Wytrzymałość4/10
  • Mobilność3/10
  • Moc umiejętności3/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Percussive Tear

Każde trafienie Crash Bang Boom! niszczy 2,5% pancerza na 3 s.

War Anthem

Umiejętności Narbasha leczą o 50% słabiej. Aura lecząca zapewnia +5/7/9/11/13 mocy fizycznej. Leczenie z March! zapewnia również +14/23/32/41/50 mocy fizycznej.

Thonk

Thunk spada na ziemię, jeśli trafi wroga. Jeśli Narbash go podniesie, zwraca 35% jego czasu odnowienia i 50% kosztu many.

Społeczność

Buildy: Narbash

Wszystkie buildy: Narbash
Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)675117519342868
Mana3505448381200
Moc fizyczna (PP)60.082.5116.6158.6
Pancerz fizyczny32.050.678.9113.6
Pancerz magiczny31.037.647.659.9
Prędkość ruchu690690690690

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

675

poziom 1 · od 675 do 2868

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

891

redukcja 24.2% · pancerz 32.0

Efektywne HP · magiczne

884

redukcja 23.7% · pancerz 31.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Narbash z innymi