Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

LUNARI 4.0

Typ: Dystans
Zasięgowy atak podstawowy. • Wystrzeliwuje dwa razy. • Każdy zadaje 33 (+42.5%) obrażeń fizycznych. • Nakłada efekty przy trafieniu z 55% skutecznością. • Ataki na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak7/10
  • Wytrzymałość1/10
  • Mobilność6/10
  • Moc umiejętności6/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Amplified Burst

Vaporize ma o 15% większy zasięg.

Grenadier

Vortex Grenades ma 1 dodatkowy ładunek maksymalny. Rocket Dash zapewnia 1 ładunek przy użyciu.

Spray 'N Pray

Ventilate zadaje 50% więcej obrażeń, ale ma zmniejszoną celność na większych dystansach.

Społeczność

Buildy: TwinBlast

Wszystkie buildy: TwinBlast
Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)700123520473046
Mana3355218041151
Moc fizyczna (PP)63.080.4106.9139.5
Pancerz fizyczny30.049.478.8115.0
Pancerz magiczny29.033.540.248.5
Prędkość ruchu655655655655

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

700

poziom 1 · od 700 do 3046

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

910

redukcja 23.1% · pancerz 30.0

Efektywne HP · magiczne

903

redukcja 22.5% · pancerz 29.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj TwinBlast z innymi