Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Skullsplitter

Typ: Wręcz
Atak podstawowy wręcz. • Zadaje 67 (+100%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak3/10
  • Wytrzymałość6/10
  • Mobilność5/10
  • Moc umiejętności7/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Axe Retrieval

Highland Hurl zadaje 20% więcej obrażeń i może teraz zostać podniesiony, co skraca jego czas odnowienia o 45%.

Iron Resolve

Wild Rush zapewnia 25/27.5/30/32.5/35% redukcji obrażeń podczas utrzymywania.

Hersir's Will

Gdy Unstoppable Force jest aktywne, zyskujesz ładunek Hersir co 0,5 s.

Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)710121419792920
Mana3505448381200
Moc fizyczna (PP)67.085.2112.9146.9
Pancerz fizyczny35.053.681.9116.6
Pancerz magiczny33.039.649.661.9
Prędkość ruchu695695695695

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

710

poziom 1 · od 710 do 2920

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

959

redukcja 25.9% · pancerz 35.0

Efektywne HP · magiczne

944

redukcja 24.8% · pancerz 33.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Terra z innymi