Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Vow

Typ: Dystans
Atak podstawowy dystansowy. • Zadaje 54 (+55%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak1/10
  • Wytrzymałość2/10
  • Mobilność3/10
  • Moc umiejętności7/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Communion

Mortal Coil nie dokonuje już egzekucji, ale ma o 20% zwiększony promień. Sojuszniczy bohaterowie leczą się teraz, zadając obrażenia celom w obszarze działania, ze 100% skutecznością.

Vital Essence

Zebranie Esencji zapewnia +4g i przywraca 3% brakującego zdrowia i many.

Netherward

Po użyciu Soulfire, zyskaj tarczę o wartości 40 (+35%) na 2s.

Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)675119019732936
Mana450566743960
Moc fizyczna (PP)54.068.089.1115.2
Pancerz fizyczny25.043.671.9106.6
Pancerz magiczny29.033.540.248.5
Prędkość ruchu665665665665

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

675

poziom 1 · od 675 do 2936

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

844

redukcja 20.0% · pancerz 25.0

Efektywne HP · magiczne

871

redukcja 22.5% · pancerz 29.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Renna z innymi