Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Swipe

Typ: Wręcz
Podstawowy atak wręcz. • Zadaje 65 (+65%) obrażeń fizycznych. • Ataków na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak3/10
  • Wytrzymałość10/10
  • Mobilność5/10
  • Moc umiejętności3/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Rock & Awe

Boulder Throw zadaje 0-100% więcej obrażeń w zależności od pokonanego dystansu (maks. przy 4000 jednostek).

The Rumbling

Czas odnowienia Rumble zostaje zwrócony, gdy zada obrażenia, ale zadaje on 35% mniej obrażeń, kosztuje 5 więcej Many i spowalnia Rampage'a o 60% w trakcie działania.

Tiny Titan

Behemoth zamiast tego zmniejsza Rampage'a, zapewniając mu 25/27,5/30% całkowitej prędkości ataku, ale otrzymuje on 45% więcej obrażeń.

Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)695118719352854
Mana3305167991146
Moc fizyczna (PP)65.076.293.3114.3
Pancerz fizyczny33.050.476.9109.5
Pancerz magiczny33.039.649.661.9
Prędkość ruchu695695695695

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

695

poziom 1 · od 695 do 2854

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

924

redukcja 24.8% · pancerz 33.0

Efektywne HP · magiczne

924

redukcja 24.8% · pancerz 33.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Rampage z innymi