Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Plasteel Swords

Typ: Wręcz
Atak podstawowy wręcz. • Zadaje 60 (+75%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak3/10
  • Wytrzymałość1/10
  • Mobilność8/10
  • Moc umiejętności8/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Critical Override

Umiejętności Kallari mogą zadawać trafienia krytyczne, ale jej obrażenia krytyczne są zmniejszone o 35%.

Execution Mandate

Zabójstwa skracają bieżące czasy odnowienia umiejętności podstawowych o 40%.

Deadly Finesse

Jeśli Crippling Dagger trafi bohatera lub zabije wrogą jednostkę, jego czas odnowienia zostanie skrócony o 1,25 s. Trafienia w bohaterów przywracają również 20 pkt. many.

Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)660116819392887
Mana3104737201024
Moc fizyczna (PP)60.072.892.2116.1
Pancerz fizyczny39.054.979.0108.7
Pancerz magiczny33.039.649.661.9
Prędkość ruchu690690690690

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

660

poziom 1 · od 660 do 2887

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

917

redukcja 28.1% · pancerz 39.0

Efektywne HP · magiczne

878

redukcja 24.8% · pancerz 33.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Kallari z innymi