Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Fetid Dagger

Typ: Dystans
Atak podstawowy z dystansu. • Zadaje 50 (+55%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak1/10
  • Wytrzymałość3/10
  • Mobilność3/10
  • Moc umiejętności8/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Cursed Infestation

Hive zadaje 12% więcej obrażeń i ma o 10% zwiększony zasięg.

Ritual Of Death

Curse leczy Morigesh za 70%/80%/90% zadanych obrażeń. Udziały w zabójstwach zmniejszają również czas odnowienia Curse o 20s.

Spirit Shred

Ataki podstawowe Morigesh Niszczą 3,5% pancerza magicznego na 4s. Efekt kumuluje się do 5 razy.

Społeczność

Buildy: Morigesh

Wszystkie buildy: Morigesh
Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)640115919482918
Mana3805437901094
Moc fizyczna (PP)50.065.589.0118.0
Pancerz fizyczny22.041.470.8107.0
Pancerz magiczny29.033.540.248.5
Prędkość ruchu675675675675

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

640

poziom 1 · od 640 do 2918

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

781

redukcja 18.0% · pancerz 22.0

Efektywne HP · magiczne

826

redukcja 22.5% · pancerz 29.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Morigesh z innymi