Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Cannon

Typ: Dystans
Zasięgowy atak podstawowy. • Zadaje 55 (+70%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak3/10
  • Wytrzymałość2/10
  • Mobilność5/10
  • Moc umiejętności8/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Blast Off!

Czas odnowienia Land Mine jest o 15% krótszy, a cele są odrzucane o 30% dalej.

Combat Thrusters

Zyskujesz 30%/60%/115% prędkości ruchu podczas działania Make It Rain.

Sniper Shells

Ataki podstawowe Howitzera zapewniają mu 4% całkowitej prędkości ataku i 1,5% wszechwampiryzmu na 4,5 s. Efekt kumuluje się do 5 razy.

Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)690123620673087
Mana500609773976
Moc fizyczna (PP)55.072.098.0129.8
Pancerz fizyczny24.045.979.2120.1
Pancerz magiczny29.033.540.248.5
Prędkość ruchu665665665665

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

690

poziom 1 · od 690 do 3087

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

856

redukcja 19.4% · pancerz 24.0

Efektywne HP · magiczne

890

redukcja 22.5% · pancerz 29.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Howitzer z innymi