Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Crimson Sigil

Typ: Dystans
Atak podstawowy z dystansu. • Zadaje 49 (+60%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak7/10
  • Wytrzymałość5/10
  • Mobilność1/10
  • Moc umiejętności7/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Rupturing Fangs

Ostrza Rupture zadają 20% mniej obrażeń, ale ich obrażenia wzrastają do 100% w zależności od brakującego zdrowia celu.

Sanguine Banquet

Zyskaj 2% (+0,5% bonusowej many) wszechwampiryzmu. Śmierć stwora w pobliżu Lilith trwale zwiększa maksymalną manę Valmonta o 2. Śmierć bohatera zwiększa ją o 30.

Vein Splitter

Arterial Grip nie uziemia już celu, ale automatycznie rozprzestrzenia się na pobliskich wrogów (800 jedn.) w pobliżu głównego celu, zadając 80% obrażeń i nakładając 100% spowolnienia.

Społeczność

Buildy: Valmont

Wszystkie buildy: Valmont
Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)685120019832946
Mana4006339861420
Moc fizyczna (PP)49.064.588.0117.0
Pancerz fizyczny26.048.181.6122.9
Pancerz magiczny29.033.540.248.5
Prędkość ruchu665665665665

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

685

poziom 1 · od 685 do 2946

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

863

redukcja 20.6% · pancerz 26.0

Efektywne HP · magiczne

884

redukcja 22.5% · pancerz 29.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Valmont z innymi