Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Spark

Typ: Dystans
Atak podstawowy z dystansu. • Zadaje 56 (+55%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak1/10
  • Wytrzymałość3/10
  • Mobilność3/10
  • Moc umiejętności8/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Auto-Lock Amp

Prędkość naprowadzania Seek and Destroy zostaje zwiększona o 25%.

Blast Zone

Promień wybuchu Sticky Mine zostaje zwiększony o 35%. Wzmocnienie miny na wrogim bohaterze zapewnia 3 dodatkowe ładunki FDA.

Eureka!

Przy 200 ładunkach FDA zyskujesz poziom. Przy 500 ładunkach FDA zyskujesz +60% wysokości skoku.

Społeczność

Buildy: Gadget

Wszystkie buildy: Gadget
Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)640112118512748
Mana400536742995
Moc fizyczna (PP)56.070.793.1120.6
Pancerz fizyczny25.044.473.8110.0
Pancerz magiczny29.033.540.248.5
Prędkość ruchu665665665665

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

640

poziom 1 · od 640 do 2748

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

800

redukcja 20.0% · pancerz 25.0

Efektywne HP · magiczne

826

redukcja 22.5% · pancerz 29.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Gadget z innymi