Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Floret

Typ: Dystans
Zasięgowy atak podstawowy. • Zadaje 55 (+55%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak1/10
  • Wytrzymałość1/10
  • Mobilność1/10
  • Moc umiejętności10/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Verdant Embrace

Untamed Growth leczy również ciebie i sojuszników o 30 (+24%) w czasie trwania. Leczenie powtarza się przy wybuchu.

Wild Growth

Bramble Patch ma o 30% większy zasięg.

Natural Infusion

Zadawanie obrażeń bohaterom za pomocą Harvest Nettles zapewnia 10 przyspieszenia umiejętności na 6 s. Kumuluje się w nieskończoność.

Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)695122620323024
Mana435559747979
Moc fizyczna (PP)55.068.087.7112.0
Pancerz fizyczny22.041.470.8107.0
Pancerz magiczny29.033.540.248.5
Prędkość ruchu670670670670

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

695

poziom 1 · od 695 do 3024

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

848

redukcja 18.0% · pancerz 22.0

Efektywne HP · magiczne

897

redukcja 22.5% · pancerz 29.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj The Fey z innymi