Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Fathom

Typ: Dystans
Atak podstawowy dystansowy. • Zadaje 55 (+70%) obrażeń fizycznych. • Ataków na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak3/10
  • Wytrzymałość2/10
  • Mobilność2/10
  • Moc umiejętności9/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Cascade

Trafienia z Fathom przyznają ładunki. Po osiągnięciu 5 ładunków twoje następne bezpośrednie trafienie z Brine zada 10 (+20%<AbilityPowerText>)> dodatkowych obrażeń. Zadawanie obrażeń od umiejętności wrogom przyznaje 12% prędkości ataku na 4 s, raz na umiejętność, kumulując się do 4 razy.

The Gloom

Promień Bubble powiększa się o maks. 25% w ciągu 3 s. Dodatkowo Ikra i sojuszniczy bohaterowie zyskują kamuflaż, gdy znajdują się w promieniu Bubble.

Undertow

Wrodzy bohaterowie zawieszeni przez Narcosis powoli przemieszczają się w stronę Ikry, a czas odnowienia jest skracany o 1,5 s przy zadawaniu obrażeń wrogiemu bohaterowi.

Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)690122520373036
Mana450559723926
Moc fizyczna (PP)55.072.098.0129.8
Pancerz fizyczny24.045.979.2120.1
Pancerz magiczny29.033.540.248.5
Prędkość ruchu670670670670

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

690

poziom 1 · od 690 do 3036

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

856

redukcja 19.4% · pancerz 24.0

Efektywne HP · magiczne

890

redukcja 22.5% · pancerz 29.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Ikra z innymi