Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Maul

Typ: Wręcz
Podstawowy atak wręcz. • Zadaje 58 (+75%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak6/10
  • Wytrzymałość5/10
  • Mobilność4/10
  • Moc umiejętności5/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Bolster Bearicade

Gdy Tesseract Core jest aktywny, zyskujesz 15% zwiększonego pancerza.

Savage Shred

Oznaczenie z Detection Protocol po zużyciu niszczy 35% pancerza fizycznego na 5 s.

Apex Hunter

Chrono Swipe zadaje 70% więcej obrażeń bohaterom poniżej 20% maks. zdrowia.

Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)650115419192860
Mana300455691980
Moc fizyczna (PP)58.072.795.1122.6
Pancerz fizyczny31.049.677.9112.6
Pancerz magiczny31.037.647.659.9
Prędkość ruchu690690690690

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

650

poziom 1 · od 650 do 2860

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

852

redukcja 23.7% · pancerz 31.0

Efektywne HP · magiczne

852

redukcja 23.7% · pancerz 31.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Boris z innymi