Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Heavenly Blade

Typ: Wręcz
Podstawowy atak w zwarciu. • Zadaje 66 (+90%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak3/10
  • Wytrzymałość5/10
  • Mobilność5/10
  • Moc umiejętności7/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Heavenly Tactician

Czas odnowienia Fury of the Heavens zostaje skrócony o 20 s, a Kwang nie przywołuje już swojego Heavenly Blade podczas powrotu do bazy.

Aura of the Heavens

Zyskaj 5% wszechwampiryzmu. Pobliskim sojuszniczym bohaterom zapewnia 4% wszechwampiryzmu.

Slayer of the Heavens

Strike of the Heavens zadaje o 25% więcej obrażeń i skraca czasy odnowienia o dodatkowe 25%.

Społeczność

Buildy: Kwang

Wszystkie buildy: Kwang
Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)690122920473053
Mana3805828881264
Moc fizyczna (PP)66.084.6112.9147.6
Pancerz fizyczny35.054.483.8120.0
Pancerz magiczny33.039.649.661.9
Prędkość ruchu700700700700

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

690

poziom 1 · od 690 do 3053

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

932

redukcja 25.9% · pancerz 35.0

Efektywne HP · magiczne

918

redukcja 24.8% · pancerz 33.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Kwang z innymi