Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Shatter

Typ: Wręcz
Podstawowy atak wręcz. • Zadaje 62 (+75%) obrażeń fizycznych. • Ataków na sekundę: 0. • Zadaje 0 obrażeń magicznych przy trafieniu.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak1/10
  • Wytrzymałość4/10
  • Mobilność8/10
  • Moc umiejętności7/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Glacial Thorns

Glacial Charge tworzy u podstawy kryształy szronu, które zadają 40/60/80/100/120 (+20%<AbilityPowerText>)> obrażeń i unieruchamiają na 0.5s.

Frozen Fury

Frost Storm zapewnia 10-34% prędkości ataku, gdy jest aktywna. Wzrasta wraz z poziomem bohatera.

Hypothermia

Zranienie wrogich bohaterów umiejętnością Boreal Sweep redukuje 15% pancerza fizycznego i magicznego i spowalnia prędkość ataku o 20% na 3s.

Społeczność

Buildy: Aurora

Wszystkie buildy: Aurora
Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)680120720082992
Mana5206528521098
Moc fizyczna (PP)62.078.7104.0135.1
Pancerz fizyczny36.055.484.8121.0
Pancerz magiczny33.039.649.661.9
Prędkość ruchu695695695695

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

680

poziom 1 · od 680 do 2992

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

925

redukcja 26.5% · pancerz 36.0

Efektywne HP · magiczne

904

redukcja 24.8% · pancerz 33.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Aurora z innymi