Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Heartpiercer

Typ: Dystans
Atak podstawowy dystansowy. • Zadaje 57 (+80%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak10/10
  • Wytrzymałość1/10
  • Mobilność1/10
  • Moc umiejętności3/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Sun Shards

Ataki podstawowe Sparrow rykoszetują 1/2/3/4 razy, zadając (+20%) obrażeń i nakładając efekty przy trafieniu z 35% skutecznością.

Endless Hunt

Udziały w zabójstwach resetują czasy odnowienia podstawowych umiejętności Sparrow i na stałe zapewniają 1 punkt przebicia pancerza fizycznego.

Inner Fury

Inner Fire wystrzeliwuje teraz wachlarz 5 strzał, ma o 8% większy zasięg i wystrzeliwuje 2 dodatkowe salwy.

Społeczność

Buildy: Sparrow

Wszystkie buildy: Sparrow
Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)680121520273026
Mana3555297941120
Moc fizyczna (PP)57.071.092.1118.2
Pancerz fizyczny27.045.673.9108.6
Pancerz magiczny29.033.540.248.5
Prędkość ruchu665665665665

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

680

poziom 1 · od 680 do 3026

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

864

redukcja 21.3% · pancerz 27.0

Efektywne HP · magiczne

877

redukcja 22.5% · pancerz 29.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Sparrow z innymi