Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Whip

Typ: Wręcz
Podstawowy atak wręcz. • Zadaje 64 (+95%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak1/10
  • Wytrzymałość8/10
  • Mobilność2/10
  • Moc umiejętności6/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Warden's Leash

Riplash teraz przyciąga również sojuszników, zwracając 60% czasu odnowienia i 60% kosztu przy trafieniu sojusznika.

Wanton Warden

Zregeneruj zdrowie równe 4-7% otrzymanych obrażeń w ciągu 5 s. Wartość wzrasta wraz z poziomem bohatera.

Zap O' 9-Chains

Po użyciu umiejętności, następny podstawowy atak Riktora w ciągu 3 s porazi 9 pobliskich wrogów, zadając 15 (+5 na poziom)(+25% )(+30%) obrażeń magicznych.

Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)695123820623075
Mana4206229281304
Moc fizyczna (PP)64.082.2109.9143.9
Pancerz fizyczny36.057.389.7129.5
Pancerz magiczny33.039.649.661.9
Prędkość ruchu700700700700

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

695

poziom 1 · od 695 do 3075

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

945

redukcja 26.5% · pancerz 36.0

Efektywne HP · magiczne

924

redukcja 24.8% · pancerz 33.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Riktor z innymi