Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

The Enforcer

Typ: Dystans
Zasięgowy atak podstawowy. • Zadaje 57 (+85%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak8/10
  • Wytrzymałość3/10
  • Mobilność2/10
  • Moc umiejętności3/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Justice's Reach

Shots Fired teraz przenika przez jednostki i ma +250 dodatkowego zasięgu.

Sting Operation

Murdock zyskuje 2 dodatkowe maksymalne ładunki Static Trap, a Static Traps są o 20% większe.

Martial Law

Long Arm Of The Law zadaje 15% więcej obrażeń i przyznaje +50g za zabójstwo bohatera.

Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)670118219592914
Mana310465701990
Moc fizyczna (PP)57.072.596.0125.0
Pancerz fizyczny25.045.977.7116.8
Pancerz magiczny28.032.539.247.5
Prędkość ruchu665665665665

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

670

poziom 1 · od 670 do 2914

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

838

redukcja 20.0% · pancerz 25.0

Efektywne HP · magiczne

858

redukcja 21.9% · pancerz 28.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Murdock z innymi