Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Nyrian Spear

Typ: Wręcz
Podstawowy atak wręcz. • Zadaje 62 (+75%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak5/10
  • Wytrzymałość5/10
  • Mobilność6/10
  • Moc umiejętności5/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Flow State

Czas odnowienia Evade jest skrócony o 15% i resetuje się przy udziale w zabójstwie.

Master Of Spears

Czas odnowienia Spear of Nyr jest dłuższy tylko o 50%, gdy zostanie rzucona.

The Ascended

Zyskujesz +5 zdrowia i +1 mocy fizycznej co minutę.

Społeczność

Buildy: Zarus

Wszystkie buildy: Zarus
Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)695121820132990
Mana3205067891136
Moc fizyczna (PP)62.078.3103.0133.4
Pancerz fizyczny37.056.485.8122.0
Pancerz magiczny33.039.649.661.9
Prędkość ruchu690690690690

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

695

poziom 1 · od 695 do 2990

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

952

redukcja 27.0% · pancerz 37.0

Efektywne HP · magiczne

924

redukcja 24.8% · pancerz 33.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Zarus z innymi