Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Kokoroken

Typ: Wręcz
Atak podstawowy wręcz. • Zadaje 60 (+65%) obrażeń fizycznych. • Ataków na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak4/10
  • Wytrzymałość3/10
  • Mobilność6/10
  • Moc umiejętności8/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Soul Weaver

Soul Storm zapewnia 20% (+5% za każdego trafionego bohatera) redukcji obrażeń, gdy jest aktywny, a jego czas odnowienia jest o 10% krótszy.

Hallowed Reverberation

Hallowed Strikes zyskuje 150 dodatkowego zasięgu i odbija się 2 razy więcej.

Ephemeral Surge

Zniszczenie Torn Spirits przywraca 3% twojej maksymalnej many i zapewnia 25% zanikającej prędkości ruchu przez 2.5 s.

Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)670117819492897
Mana3355067651083
Moc fizyczna (PP)60.072.491.2114.4
Pancerz fizyczny30.048.676.9111.6
Pancerz magiczny33.039.649.661.9
Prędkość ruchu685685685685

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

670

poziom 1 · od 670 do 2897

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

871

redukcja 23.1% · pancerz 30.0

Efektywne HP · magiczne

891

redukcja 24.8% · pancerz 33.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Yurei z innymi