Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Ruyi Jingu Bang

Typ: Wręcz
Podstawowy atak wręcz. • Zadaje 60 (+80%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak7/10
  • Wytrzymałość3/10
  • Mobilność10/10
  • Moc umiejętności7/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Prosperous Path

Postawa Body: Zabójstwa zapewniają +4g. Postawa Spirit: Zabójstwa przywracają +2.5% brakującego zdrowia.

Masterful Mimicry

Zwiększa maks. liczbę Klonów o 1 i generuje ładunek Włosa co 5,5 s.

From Up High

Obrażenia od wysokości High Impact nie są już ograniczone do 1500 jedn., zadając teraz większe obrażenia z większych wysokości.

Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)665117719542909
Mana3205067891136
Moc fizyczna (PP)60.078.6106.9141.6
Pancerz fizyczny28.045.471.9104.5
Pancerz magiczny31.037.647.659.9
Prędkość ruchu690690690690

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

665

poziom 1 · od 665 do 2909

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

851

redukcja 21.9% · pancerz 28.0

Efektywne HP · magiczne

871

redukcja 23.7% · pancerz 31.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Wukong z innymi