Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

The Neutralizer

Typ: Dystans
Podstawowy atak dystansowy. • Zadaje 57 (+90%) (+20%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak4/10
  • Wytrzymałość1/10
  • Mobilność3/10
  • Moc umiejętności8/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Mystic Marksman

Knock, Knock! zadaje zamiast tego obrażenia magiczne.

Sniper's Bounty

Zabójcze ciosy z Knock Knock! zapewniają +6g, a za bohaterów +40g.

Illusionist

Surprise, Surprise! zapewnia swoje efekty pobliskim sojuszniczym bohaterom, ale jej czas odnowienia jest o 10% dłuższy.

Społeczność

Buildy: Wraith

Wszystkie buildy: Wraith
Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)655116719442899
Mana37064110531560
Moc fizyczna (PP)57.069.488.2111.4
Pancerz fizyczny28.046.674.9109.6
Pancerz magiczny33.037.744.753.4
Prędkość ruchu670670670670

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

655

poziom 1 · od 655 do 2899

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

838

redukcja 21.9% · pancerz 28.0

Efektywne HP · magiczne

871

redukcja 24.8% · pancerz 33.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Wraith z innymi