Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Punch

Typ: Wręcz
Seria ataków podstawowych w zwarciu. • Naprzemienne lekkie i ciężkie ataki. • Lekkie ataki zadają 25 (+36%) obrażeń fizycznych. • Ciężkie ataki zadają 69 (+100%) obrażeń fizycznych.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak1/10
  • Wytrzymałość8/10
  • Mobilność6/10
  • Moc umiejętności4/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Adaptive Force

Force Shield ma o 3 s krótszy czas odnowienia i 2 ładunki, ale jej rozmiar jest zmniejszony.

Colossal Crash

Shield Slam ma o 10% większy zasięg i obszar działania oraz zamiast tego odrzuca wrogów przy trafieniu.

Heavy Metal

Ciężkie uderzenia i Shield Bash zadają dodatkowe obrażenia magiczne przy trafieniu równe 10% sumy twojego pancerza fizycznego i magicznego.

Społeczność

Buildy: Steel

Wszystkie buildy: Steel
Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)695120719842939
Mana3005338861320
Moc fizyczna (PP)54.072.6100.9135.6
Pancerz fizyczny38.057.486.8123.0
Pancerz magiczny31.036.845.656.5
Prędkość ruchu695695695695

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

695

poziom 1 · od 695 do 2939

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

959

redukcja 27.5% · pancerz 38.0

Efektywne HP · magiczne

910

redukcja 23.7% · pancerz 31.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Steel z innymi