Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

The Harbinger

Typ: Wręcz
Podstawowy atak wręcz. • Zadaje 63 (+75%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak1/10
  • Wytrzymałość7/10
  • Mobilność5/10
  • Moc umiejętności6/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Gravebreaker

Colossal Blow zadaje wieżom obrażenia równe 25% ich maks. zdrowia. Odrzucenie jest również o 15% silniejsze, a każdy poziom duszy zwiększa je o dodatkowe 35%.

Unholy Pursuit

Phantom Rush zapewnia 2 dusze, gdy zada obrażenia bohaterowi. Jego czas odnowienia resetuje się również, gdy Colossal Blow trafi bohatera.

Grim Harvest

Siphon teraz dobija wrogów, których zdrowie spadnie poniżej 6% maks. zdrowia.

Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)660107917142496
Mana3205609251374
Moc fizyczna (PP)63.079.7105.0136.1
Pancerz fizyczny34.052.680.9115.6
Pancerz magiczny31.038.048.661.6
Prędkość ruchu705705705705

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

660

poziom 1 · od 660 do 2496

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

884

redukcja 25.4% · pancerz 34.0

Efektywne HP · magiczne

865

redukcja 23.7% · pancerz 31.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Sevarog z innymi