Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Fate

Typ: Dystans
Zasięgowy atak podstawowy. • Zadaje 53 (+85%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0. Czwarty strzał ma następujące właściwości: • Zawsze jest trafieniem krytycznym. • Zadaje dodatkowe obrażenia w zależności od brakującego zdrowia celu.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak8/10
  • Wytrzymałość1/10
  • Mobilność1/10
  • Moc umiejętności4/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Quickdraw

Revenant przeładowuje o 35% szybciej i skacze o 25% wyżej.

Hellfire Blast

Czwarty strzał Hellfire Rounds zadaje 7% więcej obrażeń i ignoruje 30% dodatkowego pancerza fizycznego.

Spectral Bounty

Reckoning zapewnia teraz 3x więcej złota z Bounty Hunter i 4 (+25% skradzionych statystyk) mocy fizycznej i magicznej przy zabójstwie.

Społeczność

Buildy: Revenant

Wszystkie buildy: Revenant
Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)690122520373036
Mana3004637101014
Moc fizyczna (PP)53.066.286.2110.8
Pancerz fizyczny27.047.578.7117.1
Pancerz magiczny29.033.540.248.5
Prędkość ruchu670670670670

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

690

poziom 1 · od 690 do 3036

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

876

redukcja 21.3% · pancerz 27.0

Efektywne HP · magiczne

890

redukcja 22.5% · pancerz 29.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Revenant z innymi