Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Spew

Typ: Dystans
Atak podstawowy z dystansu. • Zadaje 49 (+55%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak2/10
  • Wytrzymałość2/10
  • Mobilność1/10
  • Moc umiejętności10/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Turret Maniac

Zwiększa maksymalną liczbę wieżyczek do 4, ale mają one o 20% mniej zdrowia.

Badlands Belch

Belch zadaje dodatkowe (+7/8.5/10% brakującego zdrowia celu) obrażeń i odrzuca o 30% dalej.

Hold This!

Molotov na stałe zyskuje +5 obrażeń od eksplozji przeciwko bohaterom za każdym razem, gdy eksplozja trafi jednego z nich.

Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)665117319442892
Mana390468585730
Moc fizyczna (PP)49.064.989.0118.7
Pancerz fizyczny23.040.867.9101.2
Pancerz magiczny29.033.540.248.5
Prędkość ruchu665665665665

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

665

poziom 1 · od 665 do 2892

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

818

redukcja 18.7% · pancerz 23.0

Efektywne HP · magiczne

858

redukcja 22.5% · pancerz 29.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Iggy & Scorch z innymi