Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

The Chieftains Warclubs

Typ: Wręcz
Dystansowy atak podstawowy. • Zadaje 62 (+85%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak6/10
  • Wytrzymałość4/10
  • Mobilność3/10
  • Moc umiejętności5/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Chieftain's Blink

Skróć czas odnowienia Blink o 35%.

Red Mist

Zyskaj 10% całkowitej prędkości ataku za każdego wrogiego bohatera lub przywódcę obozu z nałożonym Bloodlust w promieniu 1800 jednostek.

Lust For Blood

Ulecz się za 5-11.3% zadanych obrażeń wrogom z maksymalną liczbą ładunków Bloodlust. Wartość wzrasta wraz z poziomem bohatera.

Społeczność

Buildy: Grux

Wszystkie buildy: Grux
Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)680120720082992
Mana2504758161236
Moc fizyczna (PP)62.077.9102.0131.7
Pancerz fizyczny33.055.589.6131.6
Pancerz magiczny33.039.649.661.9
Prędkość ruchu705705705705

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

680

poziom 1 · od 680 do 2992

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

904

redukcja 24.8% · pancerz 33.0

Efektywne HP · magiczne

904

redukcja 24.8% · pancerz 33.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Grux z innymi