Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Lightbringer

Typ: Wręcz
Podstawowy atak wręcz. • Zadaje 68 (+85%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak6/10
  • Wytrzymałość7/10
  • Mobilność5/10
  • Moc umiejętności5/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Tainted Oath

Sacred Oath nakłada na wrogów 50% Zarazy na 4,5 s.

Imperial Soul

Stone Forged Soul zadaje o 12% więcej obrażeń, a jego promień jest o 20% większy.

Close Cut

Make Way zadaje o 20% więcej obrażeń najbliższej wrogiej jednostce.

Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)680120319982975
Mana3205729551425
Moc fizyczna (PP)68.082.0103.1129.2
Pancerz fizyczny33.051.679.9114.6
Pancerz magiczny33.039.649.661.9
Prędkość ruchu695695695695

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

680

poziom 1 · od 680 do 2975

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

904

redukcja 24.8% · pancerz 33.0

Efektywne HP · magiczne

904

redukcja 24.8% · pancerz 33.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Greystone z innymi