Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Windwalker

Typ: Wręcz
Atak podstawowy wręcz. • Zadaje 62 (+75%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak4/10
  • Wytrzymałość3/10
  • Mobilność7/10
  • Moc umiejętności7/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Imperial Duelist

Twoje ataki podstawowe osłabiają cele na 3 s. Walcząc z osłabionymi celami, zadajesz 5% więcej obrażeń i otrzymujesz 5% mniej obrażeń.

Ichorous Glaive

Zabijanie wrogich jednostek przywraca 4% brakującego zdrowia. Wartość ta jest zwiększona do 35% w przypadku Egzekucji z Earth Shatter.

Seismic Smash

Earth Shatter dodatkowo podrzuca wrogów i ogłusza ich na krótki czas.

Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)725123720142969
Mana3405037501054
Moc fizyczna (PP)62.073.691.3113.0
Pancerz fizyczny35.053.681.9116.6
Pancerz magiczny33.039.649.661.9
Prędkość ruchu675675675675

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

725

poziom 1 · od 725 do 2969

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

979

redukcja 25.9% · pancerz 35.0

Efektywne HP · magiczne

964

redukcja 24.8% · pancerz 33.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Feng Mao z innymi