Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Lucy

Typ: Dystans
Zasięgowy atak podstawowy. • Zadaje 56 (+80%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak7/10
  • Wytrzymałość1/10
  • Mobilność3/10
  • Moc umiejętności4/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Bring The Boom

Rad Rounds zadaje 60% swoich obrażeń pobliskim wrogom podczas eksplozji.

Shred Spree

Czas odnowienia Shrapnel Cannon jest skrócony o 80%, ale zadaje on 50% mniej obrażeń.

Smog Therapy

Stojąc w obszarze Gag Grenade, ty i sojuszniczy bohaterowie odnawiacie 10/55/100/145/190 (+115%)(+120%) zdrowia w czasie działania umiejętności.

Społeczność

Buildy: Drongo

Wszystkie buildy: Drongo
Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)680119919882958
Mana3405147791105
Moc fizyczna (PP)56.070.793.1120.6
Pancerz fizyczny26.045.474.8111.0
Pancerz magiczny28.032.539.247.5
Prędkość ruchu665665665665

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

680

poziom 1 · od 680 do 2958

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

857

redukcja 20.6% · pancerz 26.0

Efektywne HP · magiczne

870

redukcja 21.9% · pancerz 28.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Drongo z innymi