Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Vigil

Typ: Wręcz
Łańcuch podstawowych ataków w zwarciu. • Zadaje 49 (+65%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0. • Łańcuch obrażeń i czasu zamachu 1/1/1x.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak3/10
  • Wytrzymałość7/10
  • Mobilność5/10
  • Moc umiejętności7/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Frenzied Fighter

Berserk nie ma czasu odnowienia i może być aktywny w nieskończoność, dopóki zdrowie jest poniżej progu.

Swift Strikes

Po użyciu umiejętności Bayle zyskuje 45% prędkości ataku dla jednego ataku. Dodatkowo, automatycznie zaczyna od 3. ataku w swoim łańcuchu ataków podstawowych, ale zawsze zadaje on o 20% zmniejszone obrażenia.

Betrayer's Reqiuem

Kingslayer podrzuca hakiem wszystkich wrogów na obszarze wokół początkowego celu. Dodatkowo, czas odnowienia Kingslayer jest skrócony o 15%.

Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)680118419492890
Mana2805058461266
Moc fizyczna (PP)49.066.092.0123.8
Pancerz fizyczny33.053.283.8121.4
Pancerz magiczny33.039.649.661.9
Prędkość ruchu695695695695

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

680

poziom 1 · od 680 do 2890

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

904

redukcja 24.8% · pancerz 33.0

Efektywne HP · magiczne

904

redukcja 24.8% · pancerz 33.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Bayle z innymi