Crimson Legion
Zestaw

Umiejętności

Wrath

Typ: Dystans
Zasięgowy atak podstawowy. • Zadaje 53 (+80%) obrażeń fizycznych. • Ataki na sekundę: 0.

Dane i grafiki: Omeda Studios / pred.gg

Profil bohatera

Atak · mobilność · moc umiejętności · wytrzymałość

  • Atak8/10
  • Wytrzymałość2/10
  • Mobilność5/10
  • Moc umiejętności4/10
Augmenty

Do wyboru przed meczem

Bringer Of Mercy

Mercy kosztuje 10 many mniej i skraca obecne czasy odnowienia umiejętności Kiry o 0,75 s przy zadawaniu obrażeń.

Siphoning Purge

Purge leczy za 25% obrażeń zadanych bohaterom.

Lenore

Shadow Glide odświeża czas odnowienia Nevermore i zadaje (+30%) dodatkowych obrażeń fizycznych.

Społeczność

Buildy: Kira

Wszystkie buildy: Kira
Poziomy 1–18

Statystyki wg poziomu

StatystykaPoz. 1Poz. 6Poz. 12Poz. 18
Zdrowie (HP)680118419492890
Mana3505057411030
Moc fizyczna (PP)53.067.389.1115.9
Pancerz fizyczny28.048.579.7118.1
Pancerz magiczny29.033.540.248.5
Prędkość ruchu660660660660

Statystyki na poziomie

Kliknij wiersz, żeby zobaczyć krzywą. Przyrost to wartość nominalna (pełna na poz. 10).

poz.1
16111618

Zdrowie (HP)

680

poziom 1 · od 680 do 2890

16111618

Poziomy 1–18 · przyrost rośnie od 70% do 130% wartości nominalnej

Efektywne HP · fizyczne

870

redukcja 21.9% · pancerz 28.0

Efektywne HP · magiczne

877

redukcja 22.5% · pancerz 29.0

Więcej statystyk na pred.gg(otwiera się w nowej karcie)
Ta sama rola

Podobni bohaterowie

Porównaj Kira z innymi